Reklama

Maja Ostaszewska na premierze "Zielonej granicy". Postawiła na czerń i biel

Maja Ostaszewska jest jedną z najlepszych polskich aktorek. Ostatnio zagrała główną rolę w filmie Agnieszki Holland "Zielona granica". Na uroczystą premierę produkcji przybyła w stylizacji w klasycznych kolorach - czerni i bieli. Zobacz, jak wyglądała gwiazda.

20 września w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Zielona granica" w reżyserii Agnieszki Holland. Na wydarzeniu pojawiła się plejada polskich gwiazd, m.in. Maciej Stuhr, Tomasz Włosok, Jowita Budnik czy Małgorzata Foremniak.

Maja Ostaszewska w czerni i bieli

Na premierę przybyła również Maja Ostaszewska, grająca w filmie główną rolę. Jedna z najlepszych polskich aktorek jest doceniana nie tylko za swoje kreacje filmowe, ale także za udane stylizacje. Nie inaczej było i tym razem.

Czytaj także: Maja Ostaszewska wykorzystała urodziny, by zwrócić się z politycznym apelem do fanów

Reklama

Aktorka postawiła na outfit w klasycznych kolorach - czerni i bieli. Miała na sobie czarny garnitur z krótką marynarką i spodniami z bardzo szerokimi nogawkami. Do tego dobrała białą koszulę i czarne szpilki z noskami w szpic.

Całość stylizacji Ostaszewskiej uzupełniał czarny krawat zawiązany pod szyją, który najbardziej przyciągał wzrok. Aktorka założyła również wiszące kolczyki, paznokcie pomalowała na czerwono, a swoje włosy w cynamonowym odcieniu brązu rozpuściła.

Premiera "Zielonej granicy"

"Zielona granica" to film opowiadający o psycholożce, która przeprowadza się na Podlasie. Tam dołącza do grupy aktywistów, którzy pomagają uchodźcom na polsko-białoruskiej granicy.

Produkcję będzie można oglądać w polskich kinach od 22 września.

Zobacz również: Grażyna Torbicka zachwyciła na premierze. Wszyscy patrzyli tylko na nią

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Ostaszewska
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy