Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się figurą. Bardzo schudła?

Małgorzata Rozenek-Majdan ekspresowo wróciła do formy po porodzie. Niedawno opublikowała w mediach społecznościowy nowy post, w którym pochwaliła się, że udało jej się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Co dokładnie napisała?

Małgorzata Rozenek-Majdan w tym roku została mamą maleńkiego Henryka. W mediach społecznościowych regularnie publikuje zdjęcia synka, który jest teraz jej oczkiem w głowie. 

Powszechnie wiadomo, że powrót do formy sprzed ciąży to nie lada wyzwanie i wielu kobietom zajmuje trochę czasu, zanim uda im się zrzucić zbędne kilogramy. To zupełnie normalne. 

Wygląda jednak na to, że "Perfekcyjnej pani domu" motywacji nie brakuje. Regularnie ćwiczy, aby znów móc cieszyć się zgrabną sylwetką. Jej najnowsze zdjęcia są dowodem na to, że determinacja przynosi efekty. 

Reklama

Niedawno znana prezenterka podzieliła się zdjęciami, do którego zapozowała  w stroju, który podkreślił jej wąską talię. 

"Dzień dobry. Ślę Wam dobrą energię z planu finałowego odcinka "Rozenek cudnie chudnie". Coś tam, ta Rozenek schudła. Nie jest idealnie, ale to lepiej, będzie nad czym pracować w nowym roku"- wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan w swoim nowym poście, dalej zapowiadając, że wybiera się na masaż. 

"Dla mnie efekt wow", "Pięknie Pani wygląda", " Figura super, więc po co się odchudzać" - pisali zachwyceni fani w komentarzach. 

A jak wam się podoba jej przemiana? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama