Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan szaleje na wrotkach bez kasku

Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje nad swoją sylwetką. Chce wrócić do formy sprzed ciąży, dlatego jest zdeterminowana i ostro trenuje. Tym razem pochwaliła się zdjęciem z treningu na wrotkach. Wyglądała świetnie, ale zapomniała o jednym szczególe!

Małgorzata Rozenek-Majdan dopiero niedawno została mamą, ale już teraz robi wszystko, by mieć jak najlepszą formę. "Perfekcyjna pani domu" ćwiczy na tyle, na ile pozwala jej czas. 

W wolnych chwilach trenuje, ale stara się, by jej ćwiczenia były zróżnicowane. Niedawno podzieliła się ze swoimi fanami serią zdjęć z treningu na wrotkach. 

Wyglądała rewelacyjnie, a komentarz pod fotografią zostawił nawet jej mąż, Radosław Majdan. Nie obyło się jednak bez krytyki. Na co zwrócili uwagę fani Małgorzaty Rozenek-Majdan? 

Różnorodność w treningu. Ciało i umysł potrzebuje różnych form ruchu. Dziś wrotki, co przyniesie jutro? - napisała pod opublikowanym przez siebie zdjęciem Małgorzata Rozenek-Majdan. W komentarzach natychmiast pojawiło się mnóstwo miłych słów na temat jej wyglądu. Oczywiście, Radosław Majdan również skomplementował żonę. 

"Chyba jednak sobie kupię rolki. Wyglądasz bossko" - stwierdził popularny piłkarz, ale fani nie byli tak wyrozumiali. Niektórzy zauważyli, że Małgorzata Rozenek-Majdan zapomniała o odpowiedniej ochronie głowy. 

"Chronić głowę... Kask kask kask!!!" - napisała jedna z fanek, a jej komentarz polubiło wielu innych użytkowników Instagrama. Nic dziwnego, w końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze. A wy, co myślicie o wpadce "Perfekcyjnej pani domu"? 

Zobacz także:

Reklama

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy | sport | rolki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy