Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w jesiennej stylizacji. Co za elegancja!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie daje swoim fanom o sobie zapomnieć. Niedawno "Perfekcyjna pani domu" podzieliła się ze swoimi followersami zdjęciem w jesiennej stylizacji. W tak eleganckim wydaniu dawno jej już nie widzieliśmy!

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywną kobietą. Ma trzech synów, ale oprócz tego, że jest kochającą matką, świetnie radzi sobie również w świecie show-biznesu. "Perfekcyjna pani domu" na brak zajęć nie może narzekać.

Bizneswoman jest bardzo zapracowana, ale znajduje też czas na to, aby o siebie zadbać. Niedawno została mamą maleńkiego Henryka, ale dzięki determinacji już udało jej się wrócić do zgrabnej sylwetki. Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze znajduje czas dla swoich fanów w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje nowe zdjęcia. 

Niedawno podzieliła się z nimi fotką w bardzo eleganckim stroju, który kolorystycznie od razu kojarzyć się może z obecną porą roku. 

Reklama

"Jesieniara" - napisała o sobie samej w hashtagu pod dodaną przez siebie fotografią. Jak wiadomo, tym mianem określa się osoby, które uwielbiają jesień i wyrażają to na wszelkie możliwe sposoby. 

Czy naprawdę popularna prezenterka się do nich zalicza? Jej fani skomentowali zdjęcie! 

"Ślicznie, z tym że atrybutem jesieniary jest książka i koc" - napisała w komentarzu jednak z fanek "Perfekcyjnej pani domu". 

Czy wy też uważacie, że Małgorzata Rozenek-Majdan powinna była lepiej się przygotować do tego zdjęcia? Być może z kocem i książką pod ręką byłaby bardziej autentyczna jako "jesieniara", ale i tak świetnie dobrała barwy w stylizacji do pory roku. 

Dajcie znać, jak wam się podoba taki jesienny outfit! Na jaką  okazję waszym zdaniem byłby idealny? 


Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy