Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wypoczywa z rodziną w Tajlandii

Małgorzata Rozenek-Majdan podjęła decyzję, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi poza granicami Polski. Wraz z rodziną wybrała się więc do Tajlandii, a cały wyjazd stara się relacjonować za pomocą mediów społecznościowych.

W tym roku rodzina Majdanów spędziła święta Bożego Narodzenia w Azji. W związku z tym Wigilię zorganizowali przed wylotem do Tajlandii. Małgorzata Rozenek-Majdan od razu podkreśliła, że lepiej się spotkać wcześniej niż wcale i pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego świętowania. "Ach co to była za Wigilia... Bo kto powiedział, że musi być 24.12? Nie data jest ważna a ludzie" - można przeczytać pod postem.

Jakiś czas później rodzina udała się w podróż do Tajlandii, gdzie nadal spędzają wolny czas. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl gwiazda wyznała, że razem z nimi poleciała również niania jej najmłodszego syna Henia.

Reklama

Zarówno na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan, jak i jej męża Radosława Majdana regularnie pojawiają się ujęcia z ich rajskich wakacji. Oczywiście nie zabrakło również życzeń bożonarodzeniowych.

Oprócz tego Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie publikuje ujęcia w stroju kąpielowym, a jej fani nie kryją zachwytu i od razu zasypują ją miłymi komentarzami. 

Miniony rok była dla Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz Radosława Majdana pracowitym czasem. Nic więc dziwnego, że postanowili wyjechać na zasłużony urlop. Widząc zdjęcia pojawiające się w mediach społecznościowych, można zauważyć, że rodzina Majdanów stara się korzystać z każdej wolnej chwili i cieszyć się czasem spędzonym w rodzinnym gronie.

Czytaj więcej:

Cleo pokazała zdjęcie babci. Uderzające podobieństwo!

Romanse Maryli Rodowicz. Lubiła żonatych mężczyzn

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Cera jak u nastolatki

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy