Reklama

Małgorzata Socha wypoczywa nad Bałtykiem

Może zimne, może kapryśne, może z zatłoczonymi plażami, ale nasze i ukochane! Polacy uwielbiają jeździć na rodzime morze, a wśród plażowiczów nietrudno wypatrzyć gwiazdy i celebrytów. W gronie wczasowiczów, spędzających czas nad Bałtykiem znalazła się m.in. Małgorzata Socha.

Choć aura nad Bałtykiem nigdy nie należała do stabilnych, w tym roku pogoda jest wyjątkowo kapryśna. O ile w lipcu wczasowicze mogli liczyć na niemal tropikalne warunki, o tyle na początku sierpnia wiatr, deszcz i chłód, dały im się we znaki.

Małgorzata Socha wypoczywa nad Bałtykiem

Na taką właśnie zmienną pogodę trafiła Małgorzata Socha. Na początku weekendu aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, w którym pozuje, ubrana w cieplutki, granatowy dres. Przed nią rozciąga się morze i niebo, ozdobione chmurami, podświetlonymi przez zachodzące słońce.

 - napisała gwiazda pod zdjęciem. 

Reklama

Małgorzata Socha na plaży zachwyca figurą

Na rozwiązanie zagadki nie musiała długo czekać. Już kilkanaście godzin później słońce wyszło zza chmur, a Małgorzata Socha mogła wskoczyć w kostium kąpielowy.

Tej zmiany aury i stroju nie omieszkała oczywiście uwiecznić. Na kolejnym zdjęciu pozuje już w dole od bikini i krótkim t-shircie.

 - napisała Małgorzata Socha.

Trzeba przyznać, że gwiazda w tej prostej, niezobowiązującej stylizacji prezentowała się rewelacyjnie.

"Najpiękniejsza polska aktorka. Figura po 3- ce dzieci cud miód. A poza tym jedna z najlepszych polskich aktorek", "Gosia Ty masz figurę?!!!!", "Zdjęcie nr 2 urocze i nooogi do nieba. Słonecznego wypoczynku" - czytamy w komentarzach.

Warto dodać, że pobyt nad Bałtykiem to nie pierwsze tegoroczne wakacje Małgorzaty Sochy. Aktorka, uwielbiana przez telewidzów za rolę w serialu "Przyjaciółki", wiosną wypoczywała na Wyspach Kanaryjskich. Wtedy jej relacja z pobytu spotkała się z ostrą reakcją internautów, którzy wytykali jej, że udała się na urlop w czasie, gdy trwa pandemia koronawirusa. 

Zobacz również:

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci, ale docenia rodzinę

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca. Dosłownie promienieje!

Najmłodsza olimpijka. Oto ona!Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Bałtyk | wakacje 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy