Reklama

Reklama

Marcela Leszczak chce zostać piosenkarką?

Była uczestniczka programu ''Top Model'' Marcela Leszczak zamieściła na swoim koncie na Instagramie filmiki, które sugerują, że prawdopodobnie chce rozpocząć karierę muzyczną.

Celebryci chętnie dzielą się w swoich mediach społecznościowych wydarzeniami, które aktualnie dzieją się w ich życiu. Tak też robi Marcela Leszczak, modelka oraz mama dwuletniego Fryderyka, którego ojcem jest aktor Michał Koterski. W ostatnim czasie udostępniła film wskazujący na to, że może planować muzyczną karierę.

Nagranie pokazuje próby śpiewu Marceli w czasie lekcji z profesjonalnym trenerem głosu.

Choć ostatnio pojawiły się plotki o rozstaniu Marceli Leszczak i Michała Koterskiego, to na jednym z nagrań widać jak para razem wykonuje utwór. W opisie celebrytka napisała: '' Mamy jeszcze troszkę czasu zanim wejdziemy do studia, więc szlifujemy głosy". Czy to oznacza, że para planuje wydać razem płytę? Uważacie, że mają zadatki na muzyków?

Dodatkowo fani zastanawiają się czy wieści o rozstaniu tego duetu są prawdziwe, a niedawni partnerzy zachowali dobre relacje, czy może informacje te są fałszywe. Żadna z osób zainteresowanych nie zdementowała jeszcze tych doniesień.

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcela Leszczak | piosenkarka | śpiewanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy