Reklama

Reklama

Marcin Gortat odniósł się do plotek o rozstaniu

Kilka dni temu do mediów trafiła informacja, że Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś nie są już parą. Sportowiec w enigmatyczny sposób skomentował plotki na swój temat.

W sieci od kilku dni można przeczytać informacje na temat rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Sportowca i aktorkę miały poróżnić inne oczekiwania i plany na przyszłość. 

Do tej pory para nie komentowała doniesień, jednak na Instagramie Marcina Gortata pojawiło się wymowne zdjęcie, które wydaje się być komentarzem do całej sprawy. Fotografia jest podpisana zdaniem: "O najlepszych związkach nie dowiesz się z mediów społecznościowych". Czyżby to oznaczało, że para jednak się nie rozstała?

Najwyraźniej doniesienia na temat rozpadu związku mocno rozwścieczyły Gortata. W czwartek w sieci można było przeczytać spekulacje, czy po rozstaniu sportowiec będzie domagał się zwrotu prezentów, które podarował aktorce, w tym drogocennych koni. W piątek Gortat opublikował zdjęcie wierzchowca z zapowiedzią, że z autorami kłamliwych artykułów chce spotkać się w sądzie. 

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy