Reklama

Reklama

Marina Łuczenko-Szczęsna wróciła do Włoch

Marina Łuczenko-Szczęsną opublikowała urocze zdjęcie z synem Liamem i przy okazji za pośrednictwem Instagrama poinformowała swoich fanów, że właśnie wraca do Włoch, gdzie w jednym z klubów piłkarskich gra jej mąż — Wojciech Szczęsny.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny poznali się w 2013 roku. Piosenkarka podobno początkowo nie była zainteresowana piłkarzem, jednak ten nie dał za wygraną.

Para w 2016 roku wzięła ślub w Grecji. Uroczystość była utrzymywana w tajemnicy, a o wszystkim poinformowała dopiero po wszystkim Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim Instagramie. 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny w 2018 roku przywitali na świecie swojego pierwszego syna. Chłopiec otrzymał imię Liam. 

Marina Łuczenko-Szczesna ma drugi dom we Włoszech

Mąż piosenkarki— Wojciech Szczęsny oprócz tego, że gra w reprezentacji Polski, to występuje również na pozycji bramkarza we włoskim klubie Juventus F.C. W związku z tym na co dzień mieszka we Włoszech, a razem z nim żona Marina Łuczenko-Szczęsna i syn Liam.

Piosenkarka każdą wolną chwilę próbuje spędzić w Polsce, gdzie mieszka jej rodzina. Tak było też tym razem. Marina Łuczenko-Szczęsna przez pewien czas przebywała w kraju. Ostatnio nawet pojawiła się na ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. 

Reklama

Wcześniej jednak wybrała się z rodziną na wakacje. Para postanowiła spędzić urlop poza granicami kraju. Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny postanowili zwiedzić Grecję, Francję oraz Hiszpanię. 

Marina Łuczenko-Szczęsna wróciła do Włoch

Marina Łuczenko-Szczęsna poinformowała fanów, że wraca do Włoch. To tam para ma swój drugi dom. Piosenkarka wyznała, że Wojciech Szczęsny zakończył okres przygotowawczy.

Piosenkarka podzieliła się tą informacją na swoim instagramowym profilu. Przy okazji pokazała zdjęcie z samolotu ze swoim synem Liamem. 

Czytaj więcej:

Maneskin na początku kariery. Jak się zmienili?

Adam Borowicz. Kim jest tajemniczy juror "Family Food Fight"?

Finalistki Miss Polski 2021 kochają blondy! Szwedzki, ombre czy toffee?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko | Wojciech Szczęsny | Liam Szczęsny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy