Reklama

Marta Wierzbicka zakochana

Aktorka w mediach społecznościowych skupia się na sobie. Tym razem było inaczej. Marta Wierzbicka umieściła post w ukochanym w roli głównej. Na komentarze nie trzeba było długo czekać.

Aktorka postanowiła pochwalić się swoją miłością. W mediach społecznościowych opublikowała wspólne zdjęcie z ukochanym. Jednak jego forma zaskoczyła fanów. Post w formie grafiki nadal pozostawia miejsce na niedopowiedzenia... Wioska pełna śniegu w tle czerwony domek w skandynawskim stylu i on... wysoki brunet z brodą. Kim jest? Tego nie wiadomo... Wierzbicka bardziej niż na ukochanym skupiła się na życzeniach dla fanów.

"Drodzy, jeszcze na ostatnią chwilę chciałam Wam życzyć dużo miłości i pogody ducha. Pozytywnej energii i samych dobrych ludzi blisko Was "- napisała aktorka na Instagramie.

Najwyraźniej bliskie relacje z parą ma Ola Kwaśniewska, która szybko odpowiedziała na grafikę: "Love it! Ściskam Was najmocniej!".

W komentarzach zaistniała także Kamila Dudek, autorka grafiki, która zebrała dużo pochlebnych opinii na temat swoich prac.

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy