Reklama

Martyna Wojciechowska potwierdza zaręczyny

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzą szczęśliwą parę, której kibicują rzesze telewidzów. Podróżniczka podzieliła się z fanami długo trzymaną w tajemnicy wiadomością i wszystko opisała szczegółowo w instagramowym poście.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poznali się lata temu w telewizyjnym studiu. Podróżnik zauroczył się w gwieździe TVN-u i wręczył jej swój numer telefonu. Niestety, Martyna nie odwzajemniła jego uczucia. Odprawiła mężczyznę z kwitkiem, a w rezultacie para straciła kontakt na długie miesiące.

Ku zaskoczeniu Kossakowskiego, Martyna odezwała się do niego po sześciu miesiącach od pierwszego spotkania. Nie była to jednak miła wiadomość. Wojciechowska skontaktowała się z podróżnikiem, aby krytykować go za to, że zjadł na antenie zupę z płetwy rekina. Nieporozumienie stało się pretekstem do spotkania i od tamtej pory ci dwoje stali się niemal nierozłączni.

Reklama

Para podróżników potwierdziła związek, ale niechętnie dzieliła się szczegółami z prywatnego życia. Zakochani unikali wspólnych wypowiedzi i niechętnie pojawiali się razem, gdy towarzyszyli im fotoreporterzy. Teraz zmienili zdanie i przyznali, że zaręczyli się już w zeszłym roku.

Gratulujemy Martynie i Przemysławowi!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy