Reklama

Reklama

Marzena Rogalska pokazała zdjęcie z młodości

Marzena Rogalska po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z przeszłości, do którego zapozowała z kolegą, Danielem Kossakiem, w nieistniejącym już kinie Wanda. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała!

Znana m.in z popularnego "Pytania na śniadanie" Marzena Rogalska uwielbia zaskakiwać swoich fanów. 50-letnia dziennikarka z telewizją jest związana od 1995 roku, ale radio też jest jej bliskie. Od rozpoczęcia medialnej kariery poprowadziła sporo audycji o różnorodnej tematyce. Na przykład: "Na językach" w RMF FM i "Rogalska od kuchni" w Radiu Złote Przeboje, więc na brak rozpoznawalności raczej nie może narzekać. 

Marzena Rogalska jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się ze swoimi fanami nowymi zdjęciami. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiła się fotografia z dawnych lat. Widać na niej dziennikarkę i jej kolegę, Daniela Kossaka. 

Spójrzcie, jak wyglądała w młodości! 

Reklama

Jak widać, Marzena Rogalska wspomina swoją młodość z sentymentem. W swoim wpisie prezenterka wspomniała o nieistniejącym już dziś kinie Wanda, w którym zrobione zostało powyższe zdjęcie. 

Naszym zdaniem, dziennikarka zawsze była bardzo atrakcyjna, choć trzeba przyznać, że jej wygląd bardzo zmienił się na przestrzeni lat. 

Fanom bardzo spodobała się fotografia zamieszczona przez prezenterkę, więc w komentarzach pod nią pojawiło się mnóstwo komplementów odnośnie wyglądu Marzeny Rogalskiej, która obecnie ma o wiele jaśniejsze włosy, ale nie da się ukryć, że w obu odcieniach jest jej do twarzy. 

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka  

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy