Reklama

Reklama

Meghan Markle manipuluje księciem Harrym?

Były pracownik księżnej Diany ujawnił w rozmowie z "Mirror", co myśli na temat zachowania księcia Harry'ego. Jego zdaniem ogromny wpływ na decyzje podejmowane przez księcia Harry'ego ma Meghan Markle. Czy uważa, że małżonka nim manipuluje?

W ostatnim czasie książę Harry bardzo naraził się swojej rodzinie w Wielkiej Brytanii. Kiedy wydawało się, że emocje po głośnym wywiadzie z Oprah powoli zaczynają opadać w związku z tym, że wnuk królowej pojawił się na pogrzebie księcia Filipa, znowu przyszła pora na cios. 

Brat księcia Williama nie stroni od mediów i ujawnia coraz więcej szczegółów ze swojego życia na brytyjskim dworze. Nie wszystkim się to jednak podoba. 

Diana byłaby zawiedziona decyzjami Harry'ego?

Niedawno w rozmowie z "Mirror" były kamerdyner matki Harry'ego ujawnił, jakie ma zdanie na temat poczynań młodszego z jej synów. Paul Burrell uważa, że Lady Diana nie byłaby zadowolona z tego, jakie Harry podejmuje decyzje. 

Reklama

Mężczyzna twierdzi, że to Meghan Markle, która ma na księcia ogromny wpływ, może manipulować swoim mężem. Jedyną osobą, która może powstrzymać go przed dalszymi publicznymi wyznaniami o rodzinie, jest zatem właśnie ona. 

Kamerdyner Diany jest zdania, że to, co robi jej syn na dłuższą metę może jedynie pogorszyć sytuację, a sama księżna nie byłaby tym zachwycona.

Inne gorące plotki:

Natalia Siwiec w zjawiskowej stylizacji! 

Jak wygląda córka Kingi Rusin? 

Młodsza siostra Wiktorii Gąsiewskiej. Jak dwie krople wody? 

Maja Bohosiewicz w bikini

Izabella Miko zmieniła fryzurę! 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy