Reklama

Reklama

Meghan Markle w programie Ellen DeGeneres

Meghan Markle wraz z księciem Harrym odsunęli się od medialnego życia po odejściu z rodziny królewskiej. Po głośnym wywiadzie u Oprah Winfrey, Meghan Markle zdecydowała się na udział w progamie Ellen DeGeneres.

Wszyscy pamiętamy głośny wywiad, którego Meghan Markle i książę Harry udzielili Oprah Winfrey kilka miesięcy temu. Podczas rozmowy Meghan ujawniła, że czuła się źle traktowana przez rodzinę królewską. Przyznała również, że w związku z nagonką na jej osobę zmagała się z depresją.

Tym razem sporym zaskoczeniem był wywiad, którego Meghan udzieliła Ellen DeGeneres. Ta rozmowa miała znacznie lżejszy i mniej dramatyczny charakter, niż ten udzielony kilka miesięcy temu.

Podczas tej rozmowy widzowie mieli okazję poznać byłą członkinię rodziny królewskiej z zupełnie innej strony. Aktorka opowiedziała o czasach, gdy stawiała pierwsze filmowe kroki.

Reklama

- przyznała żartobliwie w wywiadzie.

Co ciekawe, Ellen DeGeneres prywatnie jest sąsiadką Harry'ego i Meghan. Dziennikarka spytała kobietę, jak czuje się po odejściu z rodziny królewskiej i przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Przyznała, że dzięki temu wraz z mężem są szczęśliwi.

Meghan będzie walczyć o płatne urlopy rodzicielskie

Podczas wywiadu poruszono jednak nie tylko lekkie tematy. Meghan miała okazję ku temu, by zapowiedzieć swoją walkę o płatne urlopy rodzicielskie w USA. 

- przyznała Meghan.

Myślicie, że uda jej się tego dokonać?

Zobacz także:

Jak wyglądał pogrzeb Kamila Durczoka? Oto szczegóły

Black Friday, a Cyber Monday. Jaka jest różnica?

Późnojesienne grzyby. Ewenement, czy leśna norma?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Ellen DeGeneres

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy