Reklama

Metamorfoza Marii Llewellyn

Maria Llewellyn od kilku lat ciężko pracuje nad idealną sylwetką. Niedawno pokazała instagramowym fanom, jak wyglądała przed zmianą stylu życia. Jej zdjęcia wywołały furorę w sieci. Zobaczcie dlaczego!

Maria Llewellyn to influencerka, jutuberka i instruktorka fitnessu, która zbiera przed ekranami telefonów ogromną widownię. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion użytkowników. Maria publikuje na swoim profilu zazwyczaj zdjęcia swojej niezwykłej sylwetki. Motywuje fanów do ćwiczeń i przejścia na zdrowy tryb życia.

Okazuje się, że gwiazda nie zawsze tak wyglądała. Jakiś czas temu udostępniła w mediach społecznościowych fotkę, na której porównała obecną sylwetkę do tej sprzed kilku lat. Dziewczynie udało się od tamtego czasu zrzucić 40 kilo, i jak przyznaje, czuje się ze sobą lepiej.

Reklama

"Zauważyłam, że fitness zmienił każdą część mnie: mój umysł, związek, relacje z innymi. Dowiedziałam się, czym jest dyscyplina, którą udało mi się przenieść również do sfery zawodowej. Oczywiście lista się na tym nie kończy, ale to jej najważniejsze punkty" - wspomina w poście.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Użytkownicy nie szczędzili Marii komplementów i zapewniali ją, że stała się ich inspiracją.

Czy metamorfoza dziewczyny zrobiła na was wrażenie?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Fitness | metamorfoza | zdrowy styl życia
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy