Reklama

Michał Malitowski ma piękną żonę. Kim jest?

Yuliya Phillips - tak nazywa się żona jurora "Tańca z gwiazdami". Michał Malitowski zdjęciami ze ślubnej ceremonii wprawił w osłupienie fanów. Jego wybranka to ideał. Gdzie się poznali?

O ich związku świat usłyszał dokładnie rok temu. Swoje uczucie długo skrywali przed światem. Otoczenie Michała Malitowskiego cieszyło się z faktu, że znalazł bratnią duszę. Tancerz zmagała się z depresją i w wywiadach podkreślał, że Yuliya Phillips ujęła go chęcią zrozumienia problemów, z którymi się borykał. Wybranka jurora "Tańca z gwiazdami" też jest tancerką.

Poznali się w Australii. Początkowo łączyły ich sprawy zawodowe. Yuliya była instruktorką w szkole tańca w Honkongu, której właścicielem był Malitowski. Wówczas nie zaiskrzyło między nimi. 

Reklama

Ta znajomość wymagała czasu, zainteresowania i empatii, którą w odpowiednim momencie wykazała się Yuliya. Z pewnością wyniosła to z domu. Z rodziną ma silne relacje i bardzo o nie dba. 

Tancerka lubi podróże i luksusowe samochody. Treningi łączy ze zdrowym stylem życia. Obok modnych dodatków raczej nie przechodzi obojętnie.

Jednak to parkiet jest miejscem, w którym pokazuje "sceniczne zwierzę". Bardzo dobrze czuje się także przed obiektywem. Zdjęcia na Instagramie żony Malitowskiego przykuły uwagę internautów. 


Zobacz także: 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama