Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski wybaczył matce, ale nie zapomniał

Michał Wiśniewski nie miał w życiu łatwo. Jego relacje z matką przez lata pozostawiały wiele do życzenia. Obecnie są w dobrym kontakcie, jednak artysta nie zapomniał o przeszłości. Co takiego muzyk wyznał fanom w mediach społecznościowych?

48-letni Michał Wiśniewski jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Charyzmatyczny muzyk o charakterystycznych czerwonych włosach ma wielu fanów w Polsce i nie tylko. Lider zespołu "Ich Troje" zdobył dużą popularność za granicą, dwukrotnie pojawiając się na eurowizyjnej scenie. 

Michał Wiśniewski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie często dzieli się ze swoimi followersami tym, co u niego słychać. 

Ostatnio gwiazdor postanowił opublikować post na temat swoich relacji z biologiczną matką, z którą obecnie żyje dobrze. Nie zawsze jednak tak było. 

Reklama

Michał Wiśniewski sporo wycierpiał w życiu i nie potrafi zapomnieć o swojej przeszłości. 

Co takiego wyznał? 

Dzieciństwo Michała Wiśniewskiego było trudne, bo po śmierci babci trafił do domu dziecka, a następnie do kilku rodzin zastępczych. 

Jego rodzice byli uzależnieni od alkoholu. Ojciec artysty już nie żyje, a z matką, która podjęła terapię, obecnie ma dobry kontakt. Udało im się odbudować relację, jednak o przeszłości niełatwo jest zapomnieć i muzyk doskonale o tym wie. 

Zdjęcia, które pokazał Michał Wiśniewski, zostały zrobione tuż po terapii AA jego matki, która z pewnością była niezwykle ważnym krokiem do odbudowania ich stosunków.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

***

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | matka | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy