Reklama

Modelka była mężczyzną, a jej partner kobietą. Będą mieli dziecko!

Kolumbijska modelka i jej partner spodziewają się dziecka. To dość niezwykła para, bo zarówno Danna Sultana, jak i Esteban Landrau są osobami transpłciowymi. Już niedługo Portorykańczyk urodzi ich dziecko!

Danna Sultana pochodzi z Kolumbii i jest transpłciową tancerką, modelką i aktorką, która podobno już od dzieciństwa wykazywała zdolności artystyczne. Bliscy starali się ją wspierać, ale nie było jej łatwo dorastać w konserwatywnej rodzinie, dlatego zdecydowała się opuścić rodzinny dom. 

Świat usłyszał o niej za sprawą reallity show: "Colombia Has Talent", w którym wystąpiła. Później coraz częściej zaczęła pojawiać się w programach telewizyjnych. Podróżowała po świecie, tańcząc w różnych miejscach. Znalazła jednak również czas na miłość. 

Wybranek jej serca jest równie wyjątkowy co ona. Portorykańczyk Esteban Landrau przyszedł na świat jako kobieta, ale podobnie jak swoja dziewczyna źle czuł się we własnym ciele. Oboje są osobami transpłciowymi, ale połączyło ich wielkie uczucie. 

Reklama

Chociaż nie należą do przeciętnych par, są ze sobą bardzo szczęśliwi. Mieszkają razem, a niedawno ogłosili światu kolejną nowinę. 

Mają powód do radości! 


Danna Sultana i Esteban Landrau są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Instagramowy profil modelki śledzi ponad 227 tysięcy obserwujących. 

Zakochana para regularnie publikuje zdjęcia ze swojego życia. Kilka miesięcy temu okazało się, że modelka i jej ukochany spodziewają się dziecka, które pod sercem nosi Portorykańczyk. Zostało ono poczęte naturalnie, ponieważ podobno zarówno Danna Sultana, jak i Esteban Landrau zachowali swoje organy płciowe. 

Mężczyzna jest teraz w ósmym miesiącu ciąży, więc rozwiązanie już niedługo! Pociecha pary będzie nosiła imię Ariel. 

Trzeba przyznać, że dość niezwykła para, ale życzymy im szczęścia i spełnienia się w nowych rolach! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | modelki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy