Reklama

Reklama

Monika Mrozowska nie boi się ubrudzić

Monika Mrozowska to jedna z tych gwiazd, które mają do siebie dystans. Wie, że nie zawsze musi prezentować się idealnie. Na co dzień stawia na wygodę. Nie boi się też ubrudzić. Zobaczcie, co ostatnio robiła!

Monika Mrozowska zyskała popularność za sprawą serialu "Rodzina Zastępcza", w którym wcieliła się w rolę Majki Kwiatkowskiej. Od tego czasu na brak propozycji zawodowych nie może narzekać, jednak liczy się dla niej nie tylko kariera. 

Jest mamą trójki dzieci, którym stara się poświęcać jak najwięcej czasu. Poza tym ma świetną figurę, bo prowadzi zdrowy styl życia. Na branżowych imprezach zawsze wygląda rewelacyjnie. 

Na co dzień stawia na wygodę, ale potrafi przy tym zachować klasę. Kiedy za oknem świeci słońce, często można ją zobaczyć w luźnych sukienkach. Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych. 

Reklama

Niedawno Monika Mrozowska pochwaliła się zdjęciem w letniej stylizacji. Chociaż wyglądała pięknie, nie bała się pokazać ubrudzonych stóp. Dobra zabawa jest dla niej ważniejsza niż nienaganna prezencja. 

Monika Mrozowska ma do siebie dystans. Wie, że czasem warto jest się ubrudzić, więc nie wahała się wejść na huśtawkę bez butów. Widać, że świetnie się bawiła, a to przecież jest najważniejsze. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy