Reklama

Monika Richardson pochwaliła się zdjęciem córki!

Monika Richardson postanowiła opublikować w mediach społecznościowych aktualne zdjęcie swojej nastoletniej córki. Fani nie kryli zachwytu nad urodą pięknej Zofii, która jest coraz bardziej podobna do swojej mamy w młodości. Nie wierzycie? Spójrzcie sami!

Dzieci 49-letniej Moniki Richardson rosną jak na drożdżach. Popularna dziennikarka, której profil na Instagramie obserwuje już ponad 33 tysiące osób, jest dumna ze swoich dzieci i chętnie publikuje ich fotki w social mediach. 

Niedawno prezenterka podzieliła się w sieci zdjęciem swojego syna, Tomasza Davida, który w tym roku zdaje maturę. Na tym jednak nie poprzestała i pochwaliła się też zdjęciami nastoletniej córki. 

Zofia Malcolm i Tomasz David są owocem związku dziennikarki i pilota Jamiego Malcolma, z którym Monika Richardson była związana przez 11 lat. Para rozwiodła się w 2012 roku.

Reklama

Nastoletnia córka Moniki Richardson jest coraz bardziej podobna do znanej mamy w młodości. 

Myślicie, że pójdzie w jej ślady i w przyszłości też postawi na karierę w show-biznesie? 

Jak widać, córka Moniki Richardson wyrasta na piękną młodą kobietę. Nie uszło to uwadze fanów znanej prezenterki, którzy nie szczędzili dziewczynie komplementów pod zdjęciami, zamieszczonymi w sieci przez jej mamę. 

"Piękna dziewczyna", "Jaka podobna Zosia do mamy" - szybko zauważyli followersi dziennikarki. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy