Reklama

Reklama

Monika Zamachowska będzie obchodzić Halloween? Już ma dekoracje!

Monika Zamachowska zaskoczyła swoich fanów. Popularna dziennikarka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem halloweenowych dekoracji, które pojawiły się w jej domu. Spójrzcie tylko, jak wyglądają teraz jej wnętrza!

Monika Zamachowska jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Widać, że to, co się dzieje obecnie w Polsce nie jest jej obojętne, bo niedawno opublikowała na Instagramie post, w którym napisała, że jest dumna ze swojej protestującej córki. 

Najwyraźniej kobiety mają bardzo ze sobą świetny kontakt i są ze sobą związane, bo ostatnio Monika Zapachowska znów wspomniała o Zofii Malcolm w opisie pod opublikowanym przez siebie zdjęciem dekoracji halloweenowych. 

Piękne ozdoby, które pojawiły się w domu dziennikarki zostały wykonane właśnie przez jej szesnastoletnią córkę, która uczy się w liceum plastycznym. 

Jak widać, dziewczyna ma talent! 

"Duch w rodzinie nie ginie! Córcia w końcu w liceum plastycznym, nie? Takie fantastyczne dekoracje na Halloween zrobiła w całym domu. Jest niesamowicie!
Niech mi teraz któryś czarny przyjdzie mówić, że nie wolno..." - napisała Monika Zamachowska, która ma naprawdę piękny dom. 

Reklama

Czy wy również obchodzicie Halloween? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson | Halloween | dekoracje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy