Reklama

Natalia Kukulska śpiewa... Chopina! Posłuchaj koncertu

Przepiękne wnętrze Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, ponad 60-osobowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie pod batutą pięciu dyrygentów: Krzysztofa Herdzina, Nikoli Kołodziejczyka, Jana Smoczyńskiego, Pawła Tomaszewskiego i Adama Sztaby, a pośród nich Natalia Kukulska - wokalistka, która porusza czułe struny i ponownie rozkochuje Polskę w muzyce Fryderyka Chopina. Choć znów odwołano koncerty, ten możesz obejrzeć nie wychodząc z domu.

Dotykanie pomnikowej twórczości najwybitniejszego polskiego kompozytora bywa ryzykowne. Jak jednak pokazały ostatnie miesiące - publiczność tęskni za wartościową muzyką pełną wrażliwości i szlachetnych dźwięków.

"Czułe struny" to największa artystyczna produkcja na naszym rynku fonograficznym, jak również wydarzenie bez precedensu na świecie.

Dodatkową wartością projektu jest wzbogacenie utworów Chopina o warstwę liryczną, za którą odpowiada Natalia Kukulska, jak również zaproszone przez nią artystki: Bovska, Natalia Grosiak, Kayah, Gaba Kulka oraz Mela Koteluk.

Reklama

Wysłuchaj koncertu:

Artystce udało się zebrać w tak wspaniałym wnętrzu, jakim jest Filharmonia Mieczysława Karłowicza, najlepszych polskich kompozytorów oraz zaprosić do współpracy wybitną Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie. Koncert składa się z 10 utworów, które znalazły się na niedawno wydanym albumie.

Koncert zarejestrowano 11 października 2020 r. w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy