Reklama

Reklama

Natalie Portman spędziła czas z rodzicami. Jest podobna do mamy?

Natalie Portman została niedawno przyłapana przez fotoreporterów w Sydney, gdzie spędzała czas z rodziną. Na zdjęciach zostali uwiecznieni również rodzice aktorki. Czy piękność z ekranu urodę odziedziczyła po mamie?

O Natalie Portman zrobiło się głośno, kiedy wystąpiła u boku Jeana Reno w filmie "Leon zawodowiec". Aktorka wcieliła się tam w rolę Matyldy. Po tej produkcji aktorka zdobyła ogromną popularność na całym świecie i drzwi do wielkiej kariery stanęły do niej otworem. 

Na przestrzeni lat artystka nie bała się wybierać zróżnicowanych ról i może to dlatego, obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych współczesnych gwiazd. 

Jedenaście lat temu talent pięknej aktorki został doceniony przez krytyków. Piękność otrzymała Oskara oraz Złoty Glob za rolę w "Czarnym łabędziu". Natalie Portman nie spoczęła jednak na laurach i wciąż chętnie przyjmuje nowe propozycje zawodowe. 

Reklama

Nawet podczas pandemii ma sporo pracy, jednak zawsze stara się znaleźć czas dla rodziny. Niedawno gwiazda została przyłapana przez fotoreporterów w Sydney, gdzie spotkała się z rodzicami. 

Jesteście ciekawi, po kim Natalie Portman odziedziczyła urodę?

Patrząc na zdjęcie rodziców Natalie Portman, można dostrzec pewne podobieństwo pomiędzy matką i córką. Jak widać, Shelley Stevens jest w świetnej formie. 

Mama aktorki to zgrabna i zadbana kobieta, która wie, w czym jej do twarzy. Podczas spotkania z Natalie Portman, Shelley Stevens, podobnie jak ojciec aktorki, postawiła na luźny strój, ale i tak wyglądała bardzo kobieco. 

Mama aktorki postanowiła zestawić ze sobą wzorzystą granatową koszulę, kapelusz i szare spodnie. 

Prezentowała się rewelacyjnie! 

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Więcej gorących tematów:

Kate Wasley. Piękność w rozmiarze XXL 

Zofia Zborowska spodziewa się dziecka! 

"Rosyjska Barbie" podbija sieć! 

Zobacz także:Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy