Reklama

Reklama

Nie tylko Józef Wojciechowski zdecydował się na późne ojcostwo. Kto jeszcze?

Józef Wojciechowski został ojcem. Partnerka miliardera Patrycja Tuchlińska na Instagramie opublikowała zdjęcie z maluszkiem. Kto jeszcze oprócz Józefa Wojciechowskiego przywitał na świecie potomstwo w późnym wieku?

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska

Właściciel JW Construction Józef Wojciechowski od 2018 roku spotyka się z młodszą o prawie 50 lat 26-letnią Patrycja Tuchlińska — absolwentką inżynierii mechanicznej. 

Od kilku tygodni spekulowano, że miliarder niedługo zostanie ojcem. Paulina Tuchlińska za pośrednictwem Instagrama poinformowała o narodzinach dziecka. Pochwaliła się zdjęciem, na którym wśród kwiatów i niebieskich balonów trzyma na rękach maleństwo. 

Karol Strasburger

Prezenterowi "Familiady" i jego partnerce różnica wieku nie przeszkadza. W sierpniu 2019 roku Karol Strasburger poślubił o 37 lat młodszą Małgorzatę Weremczuk, a już kilka miesięcy później na świecie pojawiła się ich córka Laura.

Reklama

Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. W rozmowie z "Na żywo" wyznał, jak się czuje w nowej roli. 

Apoloniusz Tajner

Apoloniusza Tajnera i Izabele Podolec dzieli 36 lat. Poznali się w pociągu relacji Kraków-Warszawa i od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, którego owocem jest syn Leopold. 

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego ma już dwoje dorosłych dzieci z poprzedniego związku. Trzecie dziecko przywitał na świecie w wieku 65 lat. Jak sam przyznał, późne ojcostwo go odmłodziło. 

Jan Englert

Związek Jana Englerta i Beaty Ścibakówny od początku budził kontrowersje ze względu na różnicę wieku. Zakochanych dzieli ćwierć wieku, ale mimo to są szczęśliwym małżeństwem od 26 lat.

W 2000 roku na świat przyszła ich córka Helena. Jan Englert miał wówczas 57 lat. Aktor ma także troje dzieci z małżeństwa z Barbarą Sołtysik. 

Marek Kondrat

Marek Kondrat tworzy szczęśliwy związek z o 38 lat młodszą Antoniną Turnau. Para wzięła ślub w 2015 roku, a trzy lata później urodziła się ich córka Helena. 

Aktor ma już dorosłych synów — Mikołaja oraz Wojciecha. Córkę przywitał na świecie w wieku 68 lat. 

Cezary Pazura

Cezary Pazura przyszłą żonę oraz matkę swoich dzieci poznał w pociągu w 2007 roku. Już dwa lata później zostali małżeństwem. 

Owocem ich związku jest Amelia, Antoni oraz Rita. Najmłodsza pociecha urodziła się, gdy aktor miał 56 lat. Cezary Pazura ma także dorosłą córkę Anastazję. 

Czytaj więcej:

Przełom w życiu Britney Spears. Ojciec rezygnuje z kurateli!

Sylwia Bomba przeszła metamorfozę. „Naturalna, piękna kobieta”

Kim Kardashian porównana do księżnej Kate?! To ją obraziło!

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy