Reklama

Niewiarygodna przemiana Rebel Wilson!

Rebel Wilson zaliczyła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz ostatnich lat. Wygląda na to, że aktorka wcale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i nie stanęła na 30 kilogramach w dół. Na najnowszych zdjęciach śmiało pozuje w obcisłym stroju. Spójrzcie tylko na nią!

Rebel Wilson pokochała aktywność fizyczną. Aktorka, która zmieniła kilka miesięcy temu rozmiar na dużo mniejszy, nie zwalnia tempa i z piękności w rozmiarze plus size, powoli przemienia się w szczuplejszą i jeszcze piękniejszą wersję samej siebie. 

Gwiazda "Pitch Perfect" coraz częściej eksponuje swoją odchudzoną sylwetkę w obcisłych strojach. Porównując zdjęcia Rebel Wilson sprzed kilku lat i teraz, można odnieść wrażenie, że to zupełnie inna osoba.

Artystka wygląda po prostu obłędnie, a sam wygląd zewnętrzny to przecież nie wszystko. Najważniejsze jest to, że zmieniło się jej podejście do aktywności fizycznej, którą gwiazda teraz uwielbia i to właśnie dzięki temu tak zeszczuplała. 

Reklama

Jakie fotki gwiazda zamieszcza ostatnio na swoim profilu na Instagramie?

Jeszcze kilka lat temu mało kto pomyślałby zapewne, że Rebel Wilson może mieć wyraźne wcięcie w talii, a teraz aktorka w obcisłym kostiumie wygląda rewelacyjnie!  

Jesteście jej fanami? 

Plotki, które również mogą ci się spodobać:

Halina Mlynkova jest w ciąży! 

Polskie gwiazdy, które majówkę spędzają za granicą! 

Reese Witherspoon na spacerze z uroczymi pupilami! 

Księżniczka Charlotte obchodzi szóste urodziny! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy