Reklama

Reklama

Odmieniona Karolina Szostak

Karolina Szostak pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym z dumą pozuje w obcisłej beżowej sukience. Efekty jej metamorfozy są powalające!

Karolina Szostak to dziennikarka sportowa, która od wielu lat jest związana ze stacją Polsat News. Prezentuje tam serwisy sportowe po "Wydarzeniach". Szerszej publiczności dała się poznać w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami".

Jakiś czas temu Karolina przeszła ogromną metamorfozę. Po zrzuceniu zbędnych kilogramów jej sesje zdjęciowe pojawiły się w wielu popularnych magazynach, takich jak "Gala", "Viva!", czy "Wprost". Co więcej, Szostak wykorzystała rozgłos, aby wydać autorskie poradniki dietetyczne oraz książki o zdrowym żywieniu.

Reklama

Karolina postanowiła po raz kolejny pochwalić się smukłą sylwetką. Udostępniła na swoim instagramowym profilu fotkę z telewizyjnego studia. Dziennikarka pozuje na niej w beżowej i obcisłej sukience, która podkreśla jej kobiece kształty.

Obserwatorzy Szostak zwrócili uwagę na drobny szczegół, który, jak widać od dłuższego czasu ich niepokoił.

"Pani Karolino gratuluję świetnej figury, szkoda tylko, że wraz ze spadkiem wagi nastąpił u Pani spadek ilości uśmiechu na twarzy, oj szkoda zwłaszcza w TV, robi Pani jakieś groźne miny" (pisownia oryginalna) - pisali zaniepokojeni fani.

Karolina zdecydowała się wyjaśnić całą sprawę w odpowiedzi na komentarz:

"Hahaha dziękuję ale trochę aparat na zębach blokuje mój uśmiech" (pisownia oryginalna) - tłumaczyła się na profilu.

 Czy wy także jesteście pod wrażeniem metamorfozy Karoliny Szostak?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak | Polsat News

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy