Reklama

Reklama

Olga Bołądź pochwaliła się chłopakiem

Aktorka nie kryje swojego szczęścia. Ostatnie zdjęcie zrobione w samochodzie nie pozostawia złudzeń. Olga Bołądź jest zakochana. Kto jest jej wybrankiem?

Szczęście w życiu zawodowym nie opuszcza aktorki. Odkąd opuściła gmach Akademii Teatralnej w Krakowie gra zarówno na deskach teatru i spełnia się na srebrnym ekranie. Dla roli jest w stanie zrobić wiele. Może schudnąć, obciąć włosy, oszpecić się, czy dla miłości też będzie zdolna do poświęceń?

Do tej pory jej związki kończyły się burzliwie. Z gwiazdorem "M jak Miłość" - Mikołajem Roznerskim, nie udało się uwić przytulnego gniazdka. Więcej wrażeń przyniosła Oldze Bołądź relacja z Sebastianem Fabiańskim, ale i ten związek nie przetrwał próby czasu. 

Po rozstaniu aktorka rzuciła się w wir pracy, tym bardziej że na brak propozycje ze strony reżyserów nie narzekała. 

Reklama

Kim jest nowa miłość?

O tym, że serce pięknej aktorki ponownie jest zajęte, dowiedzieliśmy się z Instagrama. Na swoim profilu Bołądź umieściła zdjęcie zrobione w samochodzie z wymownym opisem. 

"Wspólnie czekamy na wschód słońca. Razem lepiej żyć w ciekawych czasach" - napisała Bołądź.

Wybrankiem pani Olgi okazał się warszawski biznesmen. Kuba Chruścikowski to właściciel dobrze prosperujących warszawskich klubów. Mamy nadzieję, że tym razem będzie to strzał w dziesiątkę.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy