Reklama

Oliwia Bieniuk pozuje w bikini. Internauci: „Nie idź tą drogą”

Oliwia Bieniuk opublikowała na Instagramie zdjęcie, które podzieliło jej fanów. Młoda gwiazda, córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zapozowała w odważnym stroju kąpielowym. W komentarzach pod postem nie brakuje zachwytów. Jednak nie wszyscy internauci tak samo entuzjastycznie zareagowali na fotografię. „Nie idź tą drogą” – skomentował krótko jeden z użytkowników popularnej aplikacji.

19-latka podbija Instagram. Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady mamy?

Oliwia Bieniuk ma dopiero 19 lat, jednak już od dawna jest częścią polskiego show-biznesu. Córka zmarłej przed laty aktorki, Ani Przybylskiej jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Oliwię Bieniuk na Instagramie obserwuje ponad 250 tys. użytkowników. Takie zasięgi robią wrażenie i bez wątpienia wiążą się z intratnymi ofertami współpracy.

19-latka w 2021 roku wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Mimo że nie wygrała popularnego show tanecznego, zaskarbiła sobie sympatię widzów programu. Oliwia Bieniuk nie wyklucza, że w przyszłości pójdzie w ślady mamy i spróbuje swoich sił jako aktorka. Chociaż debiut filmowy ma już za sobą, na razie nie rozwija kariery zbyt intensywnie.

Reklama

Oliwia Bieniuk pozuje w stroju kąpielowym. "Po co to?" - pytają rozczarowani fani

Oliwia starannie relacjonuje swoje życie w sieci. Gwiazda postanowiła opublikować na Instagramie kadr z wakacji. Bieniuk zapozowała w kusym stroju kąpielowym, jednocześnie eksponując smukłą i wysportowaną sylwetkę. "W lesie" - podpisała lakonicznie fotografię z wypoczynku w Chałupach.

Zdjęcie 19-latki w bikini wywołało kontrowersje. Pod nowym postem Bieniu oczywiście nie brakuje głosów zachwytu. Internauci komplementują nienaganną figurę córki Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.  "Co tu dużo mówić wyglądasz olśniewająco Oliwka i jaka opalenizna wow. Robi wrażenie" - napisał jeden z obserwatorów nastoletniej gwiazdy w komentarzu. "Bogini" - zgodził się inny.

Pośród wielu komplementów pod zdjęciem Oliwii Bieniuk można dopatrzyć się także mniej przychylnych opinii. Niektórzy internauci stwierdzili, że nastolatka nie powinna publikować tak odważnych kadrów. "Po co to?" - zapytał w komentarzu rozżalony fan. "Nie idź tą drogą" - zgodził się inny użytkownik. 

***
Zobacz również:

Metamorfoza Danuty Martyniuk. Chudnie w oczach!

Anna Guzik szaleje na kajakach. Zapozowała w bikini

Sara Boruc pozuje w odważnej stylizacji. "Taka figura po trójce dzieci?"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy