Reklama

Reklama

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodali zdjęcie z wakacji

Oliwia i Łukasz są jedną z ulubionych par fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Szybko pomiędzy nimi zaiskrzyło, a ich uczucie przetrwało również po zakończeniu show. Niedawno para pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem z wakacji. Zobaczcie, co u nich!

Oliwia i Łukasz poznali się w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. To właśnie dzięki telewizyjnemu show tworzą dzisiaj szczęśliwe małżeństwo. Uczucie między nimi zrodziło się niemal natychmiastowo. 

Widzowie szybko pokochali charyzmatyczną parą z mocnym charakterem, która niedawno powitała na świecie synka, Franciszka. Radosną nowiną zakochani podzielili się z fanami w mediach społecznościowych, gdzie są bardzo aktywni. 

Niedawno Oliwia i Łukasz postanowili pojechać na wakacje, a romantyczną fotografią z wyjazdu podzielili się na Instagramie. 

Reklama

Zdjęcie robi wrażenie! 

Na zdjęciu przytuleni Oliwia i Łukasz wyglądają tak, jakby stali nago w wodzie. Oczywiście jest to zapewne jedynie zasługa odpowiedniego kadru, ale fotografia i tak przyciągnęła niemałą uwagę. 

Fani nie kryli zachwytu w komentarzach, gdzie komplementowali wygląd bohaterów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Sprawiają wrażenie naprawdę zakochanych. 

Aż miło popatrzeć! 
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | gwiazdy | show | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy