Reklama

Reklama

Oliwia ze „Ślubu…” chwali się zdjęciami ze spaceru

Choć „Ślub od pierwszego wejrzenia” budzi sporo kontrowersji, chętnych do śledzenia losów swatanych na ekranie par, nie brakuje. Do ulubieńców telewidzów należą Oliwia i Łukasz, którzy niedawno zostali rodzicami.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jedno z najbardziej odważnych reality show, jakie w ostatnich latach można było oglądać w Polsce. Zgodnie z jego założeniami pary dopiero w urzędzie stanu cywilnego dowiadują się, z kim wezmą ślub. Kamera towarzyszy im przez kilka tygodni, po upływnie których mają zdecydować, czy nadal chcą kontynuować wspólne życie.

Jedną z par, która odnalazła szczęście w tej nietypowej formule jest Oliwia i Łukasz. Zeswatanym na ekranie ostatnio urodził się synek, Franciszek. Maluch ma już dwa tygodnie, a jego mama regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których widać jak rozwija się pociecha.

Reklama

Ostatnio Oliwia pochwaliła się kadrami ze spaceru. "Pierwszy dłuższy spacer Franka i porządna dawka tlenu dostarczona. Całą wyprawę przespał, a w domu dopadł go głód, jakby nie jadł rok", napisała.

Nie tylko Franek jest w dobrej kondycji, Oliwia, która na zdjęciu pozuje w sandałach i fioletowej sukience, również wygląda świetnie. Najwyraźniej macierzyństwo jej służy!

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy