Reklama

Reklama

Oszuści wykorzystali Małgorzatę Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan dba o swój wizerunek. Mama Henia jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się osobistymi chwilami. Są jednak rzeczy, których nie akceptuje. Kto wyprowadził z równowagi celebrytkę?

Na swoim profilu celebrytka umieściła ostrzeżenie. Okazało się, że jej wizerunek stał się łakomym kąskiem dla oszustów. O co dokładnie poszło?

"Ważne‼️‼️‼️ W sieci pojawiły się "reklamy" niby cudownego środka na odchudzanie. Jakiś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie.
NIE KUPUJCIE GO‼️ ‼️
Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta, No i czasami niektóre zabiegi sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ‼️‼️‼️Wasze zdrowie jest najważniejsze ‼️‼️" - napisała Małgorzata-Rozenek Majdan.

Reklama

Fani nie kryli oburzenia takim obrotem sprawy. "Czego to ludzie nie wymyślą dla pieniędzy..."- pisali w komentarzach. Co sądzicie o takich posunięciach "marketingowych"? Cóż sprawdza się stare powiedzenie... Kłamstwo ma krótkie nogi. 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy