Reklama

Reklama

Patricia Kazadi pochwaliła się rodzeństwem

Patricia Kazadi opublikowała na Instagramie krótkie wideo, na którym widać było też jej rodzeństwo. Fani nie mogli wyjść z podziwu nad ich urodą. Szczególne zainteresowanie wzbudził brat artystki. Patrzcie, jaki przystojniak!

Patricia Kazadi to utalentowana i charyzmatyczna wokalistka. Ma również talent aktorski, co udowodniła, grając w licznych produkcjach. Widzowie ją uwielbiają, bo ma w sobie "to coś". 

Oryginalna uroda sprawia, że na ekranie niełatwo jest oderwać od niej wzrok. Kiedy pokazuje się publicznie, zawsze wygląda fenomenalnie. Jej stylizacje są dopracowane, a fryzura i makijaż idealnie wykonane. 

Wygląda na to, że Patricia Kazadi nie jest jedyną uzdolnioną artystycznie osobą w swojej rodzinie. Niedawno gwiazda opublikowała krótki filmik, na którym widać też jej rodzeństwo. 

Reklama

Wszyscy mają poczucie rytmu, ale to brat piosenkarki wzbudził największe zainteresowanie fanów! 

"No że siostry piękne, to wiadomo, ale że do tego duetu taki piękny brat, to nie wiedziałam" - napisała w komentarzu jedna z fanek, komplementując wygląd Williama. 

Młodszy brat Patrici Kazadi wie, jak się poruszać do muzyki, by przyciągnąć uwagę. Na pewno, za sprawą filmiku starszej siostry zrobi się o nim głośno. 

Myślicie, że William zrobi karierę w show-biznesie? 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi | gwiazdy | uroda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy