Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Ale przemiana!

Paulina Sykut-Jeżyna przez długi czas była brunetką. Kiedy zdecydowała się rozjaśnić włosy, fani nie kryli zdziwienia, ale to nie koniec jej metamorfozy. Niedawno znana prezenterka zdecydowała się na ostre cięcie. Jak teraz wygląda?

39-letnia Paulina Sykut-Jeżyna przez długie lata zachwycała widzów bujnymi ciemnymi włosami. 

W końcu jednak zdecydowała, że chce coś zmienić w swoim wyglądzie, więc rozjaśniła swoje włosy. 

To jednak nie koniec jej metamorfozy, bo atrakcyjna prezenterka niedawno opublikowała na swoim instagramowym profilu piękne zdjęcie oraz krótkie wideo, na którym zaprezentowała się w nowej fryzurze. 

Fani szybko zaczęli komentować post dziennikarki. Większości spodobały się jej pasma w nowej odsłonie, jednak nie wszyscy byli zachwyceni. Co takiego pisali użytkownicy Instagrama? 

Reklama

Zobaczcie sami! 

"Zmiana zdecydowanie na plus", "przepiękne kolory" - zachwycali się jej followersi, jednak nie zabrakło również osób, którym nie do końca spodobała się metamorfoza dziennikarki. 

"Ładnie, ale tęsknie za Pani długimi ciemnymi włosami" - napisała jedna z fanek Pauliny Sykut-Jeżyny w komentarzu pod jej nowym postem, a prezenterka szybko odniosła się do jej słów, pisząc, że ona wcale za nimi nie tęskni. 

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | gwiazdy | metamorfoza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy