Reklama

Reklama

Pełen emocji wpis Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, której mąż Piotr zginął 18 sierpnia w tragicznych okolicznościach, zamieściła w piątek na Instagramie pełen emocji wpis.

Dziennikarka napisała: "Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi "Szlumi, ogarniesz to" i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję."

Reklama

Dziennikarka, która prowadziła pierwszą edycję "Big Brothera" skierowała swoje słowa do jej następczyni, Gabi Drzewieckiej: "Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!"

Za magnolię, której zdjęcie zamieściła na swoim koncie instagramowym, podziękowała swojej szefowej: "Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję.

Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ����"

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy