Reklama

Reklama

Phoebe Price w białej mini

Phoebe Price wie, jak przyciągnąć uwagę mediów. Gwiazda słynie ze swoich odważnych ubiorów podczas spacerów po Hollywood. Ostatnio nie zawiodła paparazzi i ubrała się w bardzo krótką, białą spódniczkę.

Phoebe Price od najmłodszych lat uwielbiała występować przed kamerą. Zrobiła furorę dzięki swojej charakterystycznej, pięknej urodzie w serialu "Wilder days" oraz w filmie "Dorwać Smarta". Choć nie grała tam kluczowych ról, jej wygląd zdecydowanie przykuwał uwagę widzów. Kiedy z wiekiem zainteresowanie jej osobą malało, postanowiła zacząć o sobie przypominać w dość oryginalny sposób.

Aktorka nieustannie daje o sobie znać dzięki swoim bardzo odważnym stylizacjom. Słynie z tego, że na spacer z psami potrafi ubrać się w prześwitującą bieliznę, co oczywiście przyciąga paparazzi. Gwiazda chętnie im pozuje, bo dzięki temu dalej jest o niej głośno. Również na swoim Instagramie nie szczędzi obserwatorom częstej dawki roznegliżowanych zdjęć.

Reklama

Ostatnio znów została przyłapana przez paparazzi podczas przechadzki na zakupy ze swoim psem w Kalifornii. 48-letnia gwiazda na tę okazję postanowiła założyć bardzo krótką, obcisłą, białą spódniczkę. Do tego dobrała ekstremalnie obcisły top z dużym dekoltem, a do tego białe kozaczki i biały kapelusz. Chętnie pozowała fotografem przed wejściem do sklepu. 

Co sądzicie o takich odważnych stylizacjach?

*** To może cię zainteresować ***

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi?


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Phoebe Price

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy