Reklama

Reklama

Piotr Rubik pochwalił się córkami. Do kogo są podobne?

Piotr Rubik długo unikał rozgłosu w mediach społecznościowych. Ostatnio coś się zmieniło. Muzyk roztańczył fanów. Filmy, które umieszcza na swoim profilu na TikToku wprawiają w osłupienie. Sami zobaczcie, z kim tworzy zgrany team!

Piotr Rubik kradnie show. Kompozytor w czasie pandemii roztańczył się i z tego hobby nie rezygnuje. Muzykowi w domowych pląsach towarzyszy rodzina. Agata Rubik czuwa nad choreografią, a córki dodają coś od ciebie.

Clipy realizowane są w willi Rubików. Białe wnętrza, stal, czarne dodatki. Zdecydowanie mamy tu do czynienia ze stylem glamour. Wiele osób powie, że to chłodne wnętrza, ale spójrzmy, jaką energią są wypełniane. Muzyka nie cichnie w murach tego domu. 

Jeżeli nie tańczą do znanych przebojów, to chętnie je śpiewają. Nie brakuje też ująć ze spotkań z przyjaciółmi. Ten dom jest często odwiedzany przez gwiazdy i celebrytów. Dlatego trudno się dziwić, że rodzina Rubików ma stałe grono fanów, tu wciąż się coś dzieje! 

Reklama

Internauci czekają na kolejne filmy i obdarowują Rubików serduszkami na TikToku. Córki Piotra Rubika to już duże dziewczynki. Po kim odziedziczyły urodę? Fani twierdzą, że starsza jest podobna do taty, a młodsza do mamy. Podzielacie tę opinię?

To może cię zainteresować

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi?

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. Co za ciało!

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Niedźwiedź na ulicach Zakopanego! 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama