Reklama

Reklama

Piotr Stramowski na zdjęciu sprzed lat. Jest nie do poznania!

Piotr Stramowski pochwalił się w sieci fotką sprzed lat, a jego fani wprost nie mogą uwierzyć w to, jak aktor wyglądał w wieku 16 lat. Już wtedy artysta był niezłym przystojniakiem. "Gdyby B. Pitt i G. Clooney mieli syna, to myślę, że tak by wyglądał" - stwierdził w komentarzu pod jego zdjęciem na Instagramie jeden z followersów. Myślicie, że rzeczywiście coś w tym jest?

Piotr Stramowski ma obecnie 34 lata i jest jednym najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów, który jest znany m.in. z roli w filmach Patryka Vegi. 

Ma nie tylko wielki talent, który doceniają zarówno twórcy, jak i krytycy, ale nie da się też ukryć, że jest bardzo przystojnym mężczyzną. 

Pomimo tego, że jego serce od lat zajęte przez aktorkę, Katarzynę Warnke, artysta ma również mnóstwo fanek, które śledzą jego życie w social mediach.

Niedawno Piotr Stramowski nieźle je zaskoczył, wrzucając na Instagram swoje zdjęcie sprzed lat. Jako 16-latek nie miał zarostu i lubił łowić ryby.

Reklama

Rozpoznalibyście go?

Piotr Stramowski jako nastolatek. Zdjęcie sprzed lat szokuje?

"Ten sam błysk w oku", "Ale przystojniak",  "gdyby B. Pitt i G. Clooney mieli syna, to myślę, że tak by wyglądał" - pisali fani znanego aktora w komentarzach pod jego zdjęciem sprzed lat. 

Nic dziwnego, że stara fotka artysty tak ich zachwyciła. 

Piotr Stramowski na pewno już jako nastolatek miał wiele wielbicielek! 

Czytaj również: 

Patrycja Tuchlińska pokazała syna 

Olga Kalicka w zmysłowej sesji zdjęciowej 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy