Reklama

Radosław Majdan z Oscarem! Zmienił branżę?

Chwila przerwy od rodzicielskich obowiązków? Przed Radosławem Majdanem kolejne wyzwanie. Tym razem to on będzie rozdawał karty.

Biała koszula i czarna mucha... w takim stroju Radosław Majdan pokazał się na murawie. Jakby tego było mało, były bramkarz trzyma w dłoni statuetkę Oscara. Trzeba przyznać, że w zaproponowanym dress code Majdan niczym nie odbiega od gwiazd Hollywoodu, ale nie o to chodzi. Tym razem to ekspert od piłki nożnej będzie rozdawał nagrody. Komu i za co? To Majdan wyjaśnił w opisie zdjęcia, które umieścił na Instagramie. 

"Zostałem poproszony o przyznanie Oscarow za Sezon 2019/2020 naszej Ekstraklasy jeżeli jesteście ciekawi kto zyskał uznanie i Oscara to zapraszam dzisiejszy Przeglad sportowy nagrody przyznawane w kategoriach: aktor pierwszoplanowy (najlepszy piłkarz), aktor drugoplanowy (cichy bohater), najlepszy film (najlepszy mecz), efekty specjalne (pełna dowolność), muzyka (kibice), charakteryzacja (ktoś dobrze wyglądający), reżyser (trener, prezes), scenariusz (ciekawa historia), honorowe Ciekawy jestem czy się zgadzacie z moim subiektywnym wyborem- napisała Radosław Majdan na swoim profilu.

Reklama

W komentarzach posypały się gratulacje. Przyznacie, że z filmową statuetką Radosławowi Majdanowi też byłoby do twarzy... kto wie, co przyniesie przyszłość?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Oscary | piłka nożna
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy