Reklama

Rafał Trzaskowski ma swój fanklub?

W sieci aż roi się od memów na temat Rafała Trzaskowskiego. Przystojny kandydat na prezydenta ma rodzinę, ale wygląda na to, że w ostatnim czasie przybyło mu też sporo fanek. Czy to pomoże mu wygrać tegoroczne wybory?

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski rywalizują ze sobą w drugiej turze wyborów prezydenckich. Oboje postawili na mocne kampanie wyborcze, ale Internet rządzi się swoimi prawami. 

Użytkownicy mediów społecznościowych wręcz prześcigają się w tworzeniu memów, których bohaterami są obaj panowie. Te z udziałem kandydata Koalicji Obywatelskiej są szczególnie interesujące, bo wiele z nich nawiązuje do wizerunku Rafała Trzaskowskiego. 

Były wiceprzewodniczący Komisji ds. UE bez wątpienia ma sporą wiedzę i doświadczenie, mówi też biegle w kilku językach, ale to jego wygląd jest tym, co przyciąga uwagę twórców memów. 

Internenauci tworząc memy skupili się przede wszystkim na tym, że jest przystojnym mężczyzną. Co ciekawe, fani kandydata na prezydenta wcale nie tego jako czegoś złego. Wręcz przeciwnie!

Chociaż zdania są podzielone, wielu z nich traktuje to jako coś pozytywnego. W końcu atrakcyjny wygląd nikomu jeszcze nie zaszkodził. 

Oto mem, który można znaleźć w sieci. Ten przykład znaleziony został na Facebookowym fanpage'u Andrzeja Saramonowicza, który publikując go, poza przedstawieniem swoich politycznych poglądów, starał się również wyjaśnić, że nawet tak odważne przedstawienie czyjegoś wizerunku jak na poniższym memie, nie musi być traktowane jako coś obraźliwego. 

Reklama

Trzeba przyznać, że to bardzo odważny mem, ale równocześnie dość zabawny. Wszystko zależy od punktu widzenia i stopnia wrażliwości danej osoby. Memy już same w sobie są kontrowersyjne, a co dopiero te polityczne. 

Jak wiadomo, Rafał Trzaskowski wiedzie ustabilizowane życie. Ma żonę Małgorzatę, z którą wspólnie wychowuje dwoje dzieci: 16-letnią Aleksandrę i 11-letniego Stanisława. 

Sprawiają wrażenie szczęśliwego małżeństwa, dlatego takie memy nie powinny zaszkodzić wizerunkowi kandydata na prezydenta, który powszechnie odbierany jest jako osoba rodzinna. 

Należy zatem traktować je jedynie jako innowacyjny element wyborczej perswazji, będący efektem pracy zwolenników (lub przeciwników) Rafała Trzaskowskiego. 

A wy, co sądzicie o takich memach?

***

#POMAGAMINTERIA
Hubert ma roczek. Pierwsze sześć tygodni życia spędził w szpitalu, walcząc o każdy dzień. Urodził się z ciężkimi wadami - między innymi z brakiem kości w rękach. Pojawiła się jednak nadzieja na operację, która umożliwi mu normalny rozwój. Wystarczą dwa kompleksowe zabiegi, dzięki którym jego dłonie i przedramię ukształtują się w sposób prawidłowy, a ręce będą mogły prawidłowo rosnąć z zachowaniem pełnej funkcjonalności kończyn. Pomóż Hubercikowi przybić piątkę w przyszłości! Sprawdź szczegóły >>>

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Trzaskowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy