Reklama

Reklama

Renée Zellweger w liceum. Bardzo się zmieniła?

Renée Zellweger dziś jest jedną z największych gwiazd dużego ekranu. Jak wyglądało życie aktorki zanim jeszcze usłyszał o niej cały świat? W liceum była bardzo popularną nastolatką!

Filmowa Brigitte Jones ma już 52 lata, ale pomimo upływu czasu wygląda naprawdę kwitnąco i zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Renée Zellweger, która wcieliła się w tę rolę, na przestrzeni lat przeszła kilka spektakularnych metamorfoz. 

Aktorka zagrała w wielu filmach, jednak najbardziej znana jest właśnie z produkcji o przygodach uroczej, choć trochę zakompleksionej blondynki z nadwagą, której po wielu perypetiach udaje się w końcu odnaleźć szczęście w życiu. 

Zbędne kilogramy aktorki kilka lat temu odeszły w niepamięć, a widok Renée Zellweger na czerwonym dywanie zapiera dech w piersiach. 

Reklama

Laureatka Oscara za rolę Ruby Thewes we "Wzgórzu Nadziei" zawsze była piękna, czego przykładem są jej zdjęcia z czasów liceum. 

Już wtedy była niezwykle popularna! 

Bridget Jones w liceum

Renée Zellweger w szkole średniej należała raczej do grona popularnych osób. 

Udzielała się m.in. jako cheerleaderka, jednak nie tylko. Była również członkinią licznych klubów zainteresowań, w tym kółka teatralnego.

Czytaj również: 

Kazik Staszewski ujawnia, jakie ma plany! 

Cała prawda o Bogusi z "Hotelu Paradise" 

Nie żyje młody raper! 

Halle Berry. 54 lata i sześciopak na brzuchu! 

Tamara Arciuch. To po mamie odziedziczyła urodę! 

Windsorowie nie rozmawiają o zdrowiu psychicznym! 
Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy