Reklama

Reklama

Rozmowy o drzewach

Już 7 sierpnia o godzinie 18:00 w Krakowie odbędzie się spotkanie poświęcone niezwykłej książce "O drzewach, które wybrał Tatry". Idealnym miejscem na rozmowy o naturze jest niezwykła kawiarnia, w której na zmianę toczą się rozmową o książkach i podróżach - Bonobo - Księgarnia i Kawiarnia Podróżnicza.

Beata Słama oraz Tomasz Skrzydłowski autorzy książki, spotkają się z czytelnikami w kawiarnio-księgarni na Małym Rynku 4, by opowiedzieć o szesnastu drzewach, które wybrały Tatry oraz o ich nietuzinkowej historii.
Spotkanie poprowadzi Alicja Myśliwiec, dziennikarka RMF Classic.

Podczas wakacyjnych wędrówek, podążając z ciężkim plecakiem ku tatrzańskim szczytom, warto zatrzymać się, spojrzeć na korony drzew i nasycić się ich pięknem. To widok nad widoki. Tak więc jeżeli macie w swoich planach wyjazd w góry - dołączcie do nas, chętnie opowiemy, co możecie spotkać na swojej drodze. Wsłuchajmy się w szum drzew, niech opowiedzą swoją historię...

Reklama

Dama Lasów - brzoza, Pan Wielkiej Tatrzańskiej Trójcy - buk czy Przyjaciółka Człowieka - sosna to tylko kilka ze wspaniałych drzew, które zostały przedstawione w najnowszej książce "O drzewach, które wybrał Tatry". To subtelna opowieść o relacji drzew z górami i człowiekiem. Tomasz Skrzydłowski i Beata Słama w publikacji, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Tatrzańskiego Parku Narodowego, chcą podkreślić rolę natury w historii oraz kulturze. Książka będzie dostępna do zakupu podczas spotkania w Flora Caffe. 

 miejsce: Bonobo Księgarnia Kawiarnia Podróżnicza

termin: 7 sierpnia, wtorek

godzina: 18:00

uczestnicy: Beata Słama i Tomasz Skrzydłowski, autorzy książki "O drzewach, które wybrał Tatry"

prowadzący: Alicja Myśliwiec (RMF CLASSIC)Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy