Reklama

Rozpromieniona Jennifer Lopez z odsłoniętym brzuchem. Tak walczy z plotkami?

Ostatnio Jennifer Lopez nie ma najlepszego czasu. Mierzy się ze sporą krytyką swojego zachowania oraz z plotkami o jej rzekomym rozwodzie. Choć gwiazda nie komentuje tych gorzkich słów i domysłów, to postanowiła pokazać się publicznie w doskonałym humorze i z... obrączką na palcu.

Krytyczne głosy i plotki dotyczące Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ostatnio mierzy się ze sporą krytyką. Wszystko zaczęło się od jej filmu dokumentalnego o jej życiu, w którym znów wspominała życie w Bronxie, na co społeczność tego okręgu Nowego Jorku zareagowała oburzeniem i zarzuciła gwieździe kłamstwo. 

 Następnie zostało skrytykowane zachowanie Jennifer Lopez podczas Met Gali 2024 roku, gdzie w dość lekceważący i niemiły sposób odpowiedziała na pytanie jednej z reporterek, która zapytała, czyjego projektu suknię tego wieczoru ma na sobie piosenkarka. 

Gdyby tego było mało, rozgorzały plotki o jej domniemanym rozwodzie z Benem Affleckiem. Aktor od dłuższego czasu nie wygląda na zadowolonego u boku swojej żony, a dodatkowo plotki o rozwodzie podsycił fakt ostatniej działalności JLo w mediach społecznościowych. 

Miała ona polubić post znanej trenerki o toksycznych i nieudanych związkach małżeńskich, co wywołało falę spekulacji. Jak podaje TMZ, Ben nawet od jakiegoś czasu ma przebywać w domu w Brentwood bez swojej żony i jej dzieci.

Reklama

"Us Weekly" doniósł, że para spędza czas osobno, ale jeszcze nie ogłasza, że to rozstanie. Wszystko jest ponoć kwestią czasu.

Tak radzi sobie z plotkami? Wciąż jednak milczy jak zaklęta

Gwiazda, zamiast jednak zabrać głos, woli milczeć. Z plotkami o rozwodzie postanowiła rozprawić się w nieco inny sposób. Jennifer Lopez ostatnio pojawiła się w studiu tańca w Los Angeles, a przed wejściem do niego rozpromieniona pozowała reporterom, co rzadko się zdarza. 

Na twarzy Jennifer Lopez raczej rzadko gości obecnie uśmiech, zwłaszcza w kontakcie z osobami z mediów. Tym razem było inaczej. Na twarzy Jenn można było dostrzec uśmiech, a na jej dłoni... obrączkę!

Tym subtelnym gestem piosenkarka zwróciła uwagę na to, że wciąż jest żoną Bena Afflecka. Dodatkowo kolejnym elementem, który w tej sytuacji przykuł uwagę paparazzi i fanów był odsłonięty brzuch Jennifer Lopez. 

Ostatnio gwiazda uwielbia podkreślać swoją sylwetkę w ten sposób. Błękitny komplet złożony z szerokich, niebieskich spodni z niskim stanem i kusej oversizowej, cienkiej bluzy odsłonił i podkreślił właśnie ulubioną część ciała Jennifer. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy