Reklama

Reklama

Salma Hayek pokazała się bez makijażu

Salma Hayek opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Tym razem aktorka zdecydowała się pokazać fanom, jak wygląda bez makijażu. Ich reakcje były zaskakujące.

Salma Hayek to popularna meksykańska aktorka, która na szklanym ekranie zadebiutowała rolą w telenoweli: "Nuevo Amanecer". Największą popularność przyniosły jej role w "Teresie", "Desperado" i "Fridzie". Utalentowana i bardzo atrakcyjna brunetka szybko podbiła serca widzów. 

Obecnie Salma Hayek ma 53-lata, ale nadal wygląda fenomenalnie. Na jej twarzy niełatwo jest doszukać się zmarszczek, a zdjęcia w bikini są dowodem na to, że można wyglądać świetnie po pięćdziesiątce. 

Aktorka jest uważana jest za jedną z najpiękniejszych na świecie. Znana jest ze swojego zamiłowania do starannie wykonanego makijażu, dlatego jej zdjęcia w całkowicie naturalnym wydaniu to rzadkość. 

Niedawno gwiazda zdecydowała się jednak pochwalić fotografią bez makijażu. Salma Hayek wygląda na niej o wiele młodziej, niż wskazywać mogłaby jej metryka. 

Zobaczcie sami!

Reklama

Fani aktorki byli zachwyceni tym, jak wygląda w naturalnym wydaniu. Swój entuzjazm wyrazili w licznych komentarzach pod zdjęciem. 

Większość z nich uznała, że Salma Hayek jest naturalnie piękna. 

Dlaczego więc 53- latka tak rzadko pokazuje się bez makijażu?
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Salma Hayek | gwiazdy | gwiazdy bez makijażu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy