Reklama

Reklama

Salma Hayek zmieniła fryzurę. Ale metamorfoza!

Salma Hayek od lat jest uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek, jednak ostatnio zaskoczyła fanów zmianą fryzury. Wygląda lepiej czy gorzej? Oceńcie sami!

Salma Hayek to 54-letnia meksykańska aktorka i producentka filmowa, która swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła debiutem w serialu "Un Nuevo Amanecer". Największą popularność zdobyła jednak za sprawą swoich roli w "Teresie", "Moim szalonym życiu" i "Desperado". 

Gwiazda od lat kusi na ekranie i pomimo że jest już po pięćdziesiątce, wygląda o wiele młodziej. Na jej twarzy na próżno można szukać zmarszczek, a figury śmiało mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka. 

Nic zatem dziwnego, że piękność wciąż pozostaje obiektem westchnień mężczyzn na całym świecie. 

Reklama

Salma Hayek od lat jest brunetką, więc niektórzy jej fani zdziwili się, kiedy zobaczyli nowe zdjęcie na jej instagramowym profilu. Aktorka zdecydowała się na radykalną metamorfozę. 

Jak teraz wygląda? 

Charakterystyczne ciemne włosy Salmy Hayek to już przeszłość, bo aktorka przefarbowała się na rudo, ale w tym wydaniu również bardzo podoba się fanom. Pod jej fotką nie brakowało komplementów. 

Musimy przyznać, że gwiazda wygląda pięknie również w tym kolorze. 

Dajcie znać w komentarzu, w której wersji wy ją wolicie?

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Więcej gorących plotek:

Ewa Szabatin pochwaliła się mężem! 

Doda szczerze o koronawirusie. Jak pokonała chorobę? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Salma Hayek | gwiazdy | fryzura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama