Reklama

Sandra Kubicka. Nie pokazała wszystkiego

Karierę zaczęła dziesięć lat temu. Do tego, aby została modelką namawiała ją mama. Od samego początku mogła liczyć na jej wsparcie. Obie postanowiły konsekwentnie realizować marzenie o zaistnieniu w świecie mody. Z jakim skutkiem?

Sandra Kubicka mieszka w USA. Tam też zaczęła swoją karierę. Mimo młodego wieku (23 lata) modelka dojrzale podchodzi do życia. Zdaje sobie sprawę, że kariera w modelingu nie trwa wiecznie, dlatego w planach ma podbicie Hollywood. Czy uda się jej spełnić to marzenie? 

Jak twierdzi w tej branży udaje się zaistnieć osobom z charakterem, a jej charyzmy nie brakuje. Może dlatego, że musiała dojrzeć wcześniej niż  rówieśnicy. Kiedy miała sześć lat mama wyjechała za ocean, aby zarabiać na utrzymanie rodziny. Kubicka dołączyła do niej jako nastolatka. Jednak sześć lat rozłąki ukształtowało charakter modelki.

Reklama

Na świecie jest rozpoznawalną modelką komercyjną. W Polsce okrzyknięto ją następczynią Joanny Krupy. Jednak Kubicka ostrożnie podchodzi do tych porównań, twierdzi, że na tym rynku należny się wspierać, a nie konkurować ze sobą. Być może teraz ważniejsze od robienia kariery są plany osobiste modelki m.in. przygotowania do ślubu.


Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama