Reklama

Reklama

Sarah Jessica Parker na planie nowego serialu. Pokazała się w siwych włosach

Sarah Jessica Parker obecnie jest w trakcie zdjęć do „And Just Like That…”. W przerwie wybrała się na lunch ze znajomymi. Uwagę przykuły jej siwe włosy.

Niedzielne popołudnie gwiazda postanowiła spędzić w centrum Nowego Jorku. Wybrała się na lunch m.in. z Andym Cohenem. Aktorka postanowiła na luźną stylizację. 

Zdecydowała się na niebieską koszulkę bez rękawów i srebrny naszyjnik, natomiast włosy postanowiła związać w warkocz. To właśnie one zwróciły uwagę jej fanów, co zdążyli już skomentować w mediach społecznościowych.

Sarah Jessica Parker na planie „And Just Like That…”

Fani serialu "Seks w wielkim mieście" z pewnością nie mogą się już doczekać, by dowiedzieć się co nowego u przyjaciółek z Nowego Jorku. Chociaż zdjęcia do serialu rozpoczęły się w połowie czerwca, to jeszcze w tym roku można się spodziewać pierwszych odcinków serialu "And Just Like That...". 

Reklama

W serialu dalej będziemy mogli oglądać losy przyjaciółek. Tym razem nie po trzydziestym, a po pięćdziesiątym roku życia. Seria liczy dziesięć odcinków.

W obsadzie serialu zabraknie Kim Cattrall, która odmówiła udziału w kontynuacji serialu. Uznaje się, że zrobiła to z powodów osobistych oraz niechęci do serialowej przyjaciółki. Podobno Sarah Jessica Parker i Kim Cattrall nie żywią do siebie sympatii.  

Czytaj więcej:

Edyta Pazura wspomina poród syna Antosia. "Odeszły mi wody

Lola Astanova: najpiękniejsza pianistka na świecie

Sylwia Grzeszczak przeszła metamorfozę! Nie do wiary, co za przemiana!

Hanna Śleszyńska eksponuje ponętne kształty w stroju kąpielowym. Komentuje dawna wybranka jej byłego partnera! "Daj żyć"

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy