Reklama

Reklama

Seksowna Kylie Jenner na zdjęciu w bieliźnie

22-letnia Kylie Jenner opublikowała w mediach społecznościowych serię seksownych zdjęć, na których wije się wokół liny. Jej fani są zachwyceni!

Zdaniem wielu, amerykańska celebrytka i modelka Kylie Jenner wiedzie wymarzone życie. Jest piękna i bajecznie bogata, a w dodatku ma śliczną córeczkę. 

Czy to na czerwonym dywanie, czy podczas zakupów, zawsze wygląda perfekcyjnie. Nic więc dziwnego, że gdziekolwiek się pojawia, natychmiast wzbudza zainteresowanie fotoreporterów. 

Ponieważ Kylie Jenner jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jej popularność rośnie z dnia na dzień. 

Co ciekawe, na początku tego roku okazało się, że jej konto na Instagramie śledzi prawie tyle samo osób, ile jej przyrodniej siostry Kim Kardashian. W obu przypadkach jest to około 157 milionów obserwujących, ale to właśnie właścicielka "Kylie Cosmetics" z dnia na dzień zyskuje coraz większą liczbę fanów. Jak widać, regularne zamieszczanie zdjęć przynosi rezultaty. 

Reklama

Wygląda na to, że młoda miliarderka postanowiła jeszcze bardziej zwrócić na siebie uwagę, bo na jej profilu pojawiło się niedawno kilka nowych fotografii, na których ta wije się na linie. 

Długie ciemne włosy i kuszące kształty przyrodniej siostry Kim Kardashian sprawiają, że niełatwo jest oderwać od niej wzrok. Skąpa bielizna w jasnym kolorze leży na niej idealnie, ale to różowa lina, z którą pozuje celebrytka, najbardziej przyciąga uwagę. 

Fani Kylie Jenner są zachwyceni tym, jak prezentuje się ona na powyższym zdjęciu. Swój entuzjazm wyrażają w licznych komentarzach, w których komplementują jej wygląd. 

A wam, jak podoba się 22-latka w takim wydaniu? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | gwiazdy | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy