Reklama

Reklama

Selena Gomez o przeszczepie nerki

Amerykańska gwiazda wyjaśniła przyczynę swojej nieobecności w mediach - piosenkarka w te wakacje przeszła przeszczep nerki.

Selena Gomez od lat zmaga się z chorobą autoimmunologiczną. Przez toczeń i wywołane przez niego stany lękowe i depresję już raz musiała zawiesić karierę.

Tym razem choroba spowodowała, że gwiazda musiała przejść przeszczep nerki. Operacja miała miejsce w wakacje, jednak dopiero teraz Selena Gomez głośno opowiedziała o tym, co ją spotkało.

Na jej instagramie można przeczytać: "Wiem, że wielu moich fanów zastanawiało się, dlaczego nie było o mnie głośno przez część lata i czemu nie zdecydowałam się promować mojej nowej muzyki, z której jestem tak bardzo dumna. Dowiedziałam się, że będę potrzebować przeszczepu nerki w związku z chorobą immunologiczną, z którą się zmagam. Potrzebowałam czasu, by dojść do siebie po operacji. Musiałam to zrobić dla mojego zdrowia. Uczciwie i szczerze ciesze się, że mogę podzielić się z wami tymi ostatnimi miesiącami z mojego życia. Chcę publicznie podziękować mojej rodzinie i niesamowitemu zespołowi lekarzy za to, co dla mnie zrobili przed i po operacji. I wreszcie - nie ma słów, by wyrazić jak wdzięczna jestem mojej pięknej przyjaciółce, Francii Raisa. Dała mi wyjątkowy prezent i poświęciła się, by oddać mi swoją nerkę. Jestem tak wdzięczna. Kocham cię bardzo, siostrzyczko."

Selena Gomez otwarcie mówi o swojej chorobie, ma nadzieję, że to sprawi, że więcej osób zainteresuje się badaniami na jej temat.

Zobacz także:

Reklama

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy