Reklama

Reklama

Ślub Paris Hilton: Kim jest jej narzeczony?

Paris Hilton 1 stycznia 2018 roku zaręczyła się z 32-letnim aktorem polskiego pochodzenia, otrzymując pierścionek wart 2 mln dolarów z 20-karatowym diamentem. Ślub planowany jest na 2018 rok.

"Powiedziałam 'tak'! Jestem szczęśliwa i podekscytowana, że mogę być zaręczona z miłością mojego życia. Z moim najlepszym przyjacielem i bratnią duszą. Idealnym dla mnie w każdym calu. Kimś tak oddanym, lojalnym, kochającym i dobrodusznym. Czuję się jak najszczęśliwsza dziewczyna na świecie! Jesteś moim marzeniem, które się spełniło! Dziękuję za pokazanie mi, że bajki istnieją!" - napisała na Instagramie Paris Hilton.

Paris Hilton poznała się z Chrisem w roku 2009. Para zaczęła spotykać się jednak dopiero siedem lat później. Jego prawdziwe nazwisko to Christopher Michael Settlemire. Na co dzień mężczyzna posługuje się panieńskim nazwiskiem matki (Żyłka), która z pochodzenia jest w połowie Czeszką, a w połowie Polką.

Reklama

32-latek zagrał w kilku filmach i serialach, m.in.  "Niesamowity Spider Man", "Tajemny Krąg" czy "Pozostawieni". W przeszłości zajmował się także modelingiem.

Na cześć nowej ukochanej Zylka wytatuował sobie na ramieniu jej imię. Dla Paris to trzecie zaręczyny w życiu, dla niego drugie.pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy