Reklama

Sydney Sweeney w odważnej kreacji. Aktorka zachwyciła na premierze filmu w Nowym Jorku

Sydney Sweeney zachwyciła kreacją na nowojorskiej premierze filmu „Reality”. Amerykańska gwiazda postawiła na odważne prześwity, które odsłoniły jej ciało. Nie da się ukryć, że aktorka wręcz błyszczała na czerwonym dywanie. Spójrzcie na te zdjęcia!

Sydney Sweeney na premierze filmu "Reality"

Sydney Sweeney to amerykańska aktorka, która wystąpiła m.in. w serialu "Biały Lotos" oraz "Euforia", a także w filmie "Pewnego razu... w Hollywood". 

25-latka odegrała również główną rolę w opartym na faktach filmie w reżyserii Tiny Satter. Wcieliła się w postać Reality Winner - tłumaczki NSA i członkini amerykańskich siłach powietrznych, która przekazała mediom tajne informacje dotyczące ingerencji rosyjskich hakerów w wybory prezydenckie w USA w 2016 roku. 

Zobacz także: Meghan Markle w złotej sukni! Zrobiła kolejny raz na złość rodzinie królewskiej?

Reklama

Nowojorska premiera filmu "Reality" odbyła się 16 maja. Sydney Sweeney zachwyciła zebranych w Museum of Modern Art swoją kreacją. Aktorka pojawiła się w projekcie domu mody Schiaparelli.

Sydney Sweeney postawiła na odważną kreację

Sydney Sweeney na premierze filmu "Reality" w Nowym Jorku pojawiła się w odważnej sukience bez ramiączek. Czarna kreacja odznaczała się nie tylko długim, ciągnącym się za aktorką trenem, ale także wieloma prześwitami, które odsłoniły ciało 25-latki. 

Zobacz także: Bezbłędna stylizacja Katarzyny Zdanowicz. W takim stroju wita poniedziałek

Sydney Sweeney charakter kreacji podkreśliła delikatnym makijażem. Włosy natomiast ułożyła w stylu niedbałych fal, które idealnie wpisały się w look zaprezentowany na czerwonym dywanie. 

Aktorka zdjęcia z premiery udostępniła na swoim instagramowym profilu. Opatrzyła je krótkim opisem. "«Reality» miało swoją premierę w NY wczoraj wieczorem. Jestem niezmiernie wdzięczna i poruszona całą tą miłością, jaką otrzymuje ten film. Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie go na HBO 29 maja" - napisała 25-latka. 

Zobacz także: Księżna Kate znów olśniewa. Uwagę zwracał jeden szczegół

Warto podkreślić, że Sydney Sweeney nie pierwszy raz zachwyciła kreacją. W ostatnim czasie głośno było o stylizacji, w której pojawiła się na MET Gali. Aktorka zaprezentowała się w różowej suknii Miu Miu odznaczającej się kryształkami i czarną tiulową kokardą. 

***


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama